برند HSI از سال 2008 ميلادي با يک ماموريت جديد در کشور امارات متحده عربي به ثبت رسيده است. اين برند سعي مي کند تاحرفه ي خود را در زمينه روشنايي و نورپردازي معرفي نمايد.
شرکت صاحب اين برند در کشورهاي اسپانيا، آلمان و امارات دفاتر مشترک تجاري ميباشد که ماموريت خود را مبتني بر تکنولوژِ هاي به روز و مطرح در زمينه روشنايي و نور پردازي بويژه LED قرار داده است و سعي مي نمايد تا با استفاده از شيوه هاي جديد، کيفيت محصولات خود را از لحاظ کارايي افزايش دهد و از لحاظ انرژي مصرف آنها را کاهش دهد.
به منظور دستيابي به اين هدف، شرکت ازتمام قواي فني نيروهاي حاضر استفاده مي نمايد تا نياز هاي خود را در جهت ساخت و توليد محصولات به روز شده مرتفع نمايد.HSI با تمرکز برروي مباحث ويژه و مهمي نظير بهينه سازي مصرف انرژي، توسعه تنوع محصولات و خدمات پس از فروش، ايمني و سلامت و امور محيط زيستي در تلاش است تا رضايت مشتريان خود را افزايش داده و آنها را در جهت ادامه همکاري با خود ترغيب نمايد.


ويژگي هاي فني HSI
تمام محصولاتي با اين برند توليد و روانه بازار شده اند داراي استانداردهاي اروپايي و آمريکايي نظير CB, ROHS,CEو ... هستند تا بتوان به کيفيت آن در سراسر دنيا اطمينان نمود. این محصول در آزمایشگاههای تخصصی و مطرح تحت آزمایشهای گوناگون قرار گرفته اند و به همین دلیل دارای ضمانت بالایی در مدت دوره گارانتی و همچنین خدمات عالی پس از فروش می باشد.

تمرکز اصلی تیم طراحی و توسعه HSI LIGHTING برروی به روز کردن محصولات موجود و طراحی و تولید محصولات جدید به دنبال پیشرفت سریع تکنولوژی LED در صنعت روشنایی می باشد.

چراغهای LED تولیدی شرکت با توجه به کیفیت، تنوع و خدمات پس از فروش مورد استقبال مصرف کنندگان و شرکتهای تجاری فعال در امارات قرار گرفت و در حال حاضر شبکه فروش محصولات به اغلب کشورهای خاورمیانه و حوزه خلیج فارس نظیر عمان، کویت، قطر، عربستان و لبنان گسترش یافته است.

فعالیت مهندسی و حرفه ای HSI LIGHTING بر پنج بخش اصلی ذیل متمرکز می باشد:

* طراحی چراغ

* طراخی نورپردازی

* شبکه فروش

* خدمات پس از فروش

* شرکت نمایشگاههای تخصصی بین المللی

منوها